Akülü Transpalet – Jungheinrich ERE serisi

Sağlam, güvenilir ve işletmeye özgü yapılandırılabilir. Tam olarak ihtiyacınız olan şey.

Sağlam yapı şekli sayesinde ERE sadece daha fazla güvenilirlik sağlamakla kalmaz, ayrıca kompak çevikliği bir yolculu aracın rahatıyla birleştirir. Bu onu güce yönelik kullanımlar için ideal araç durumuna getirir. Mükemmel ERE’yi ürün hareketine, nakliye mesafesine ve aracın kullanım yerine dair talepleriniz doğrultusunda yapılandırın.

ERE avantajlarına genel bir bakış:

Sert kullanımlar için : Güçlü şasi.

Piyasadaki en hızlı araç : 14 km/sa ile

Değişik şekillerde yapılandırılabilir : Size özel uygulama şekilleri için çeşitli seçenekler ile.

Enerji verimliliği : %23 daha az enerji kullanımı.

1 dakikada yeni yolculu akülü transpalet ERE hakkındaki tüm önemli bilgiler. ERE’nin neler yapabildiğini kendiniz görün.

https://www.youtube-nocookie.com/embed/EnNccyDj0VA?wmode=opaque&enablejsapi=1&rel=0&autoplay=0&loop=0&controls=1

Güçlü yolculu akülü transpalet ERE yanınızda.

Content orta mesafeSağlam ve güvenilir.

Sağlam çelik şasi sayesinde ERE akülü transpaletleri sürücü ve araç için güvenilirlik ve güvenlik sağlar. Bu nedenle ERE, en zor rampa kullanımı ve palet taşıyıcılığı için en uygun şekilde tasarlanmıştır.

Content orta mesafe (2)Değişken ve çok yönlü.

Cihazın işlem hacmi, nakliye ya da kullanım gereksinimlerine bağlı olarak ERE’nizi ihtiyaçlarınıza göre ayrı ayrı yapılandırın. Yolculu akülü transpaletinizi ihtiyaçlarınıza göre kombine edin ve dört farklı durma platformundan birini seçin. 50 farklı donanım opsiyonunu mevcuttur ve piyasadaki diğer araçlarla kıyaslandığında yüzde 15 daha fazla üretkenlik artışı elde edebileceğiniz positionCONTROL seçeneğini seçebilirsiniz.

Hızlı ve üretken.

ERE’nin “hızlı koşucu” olarak adlandırılmasının ardında bir sebep var. Yolculu akülü transpalet 14 km/sa hızla, piyasadaki en hızlı araçtır. DrivePLUS opsiyonu ile işlem performansınızı rakiplerinize oranla yüzde 19’a kadar artırabilirsiniz.

Çevik ve kompakt.

ERE akülü transpaleti pazardaki en kısa ve en kompakt yolculu araçtır ve sürücü koltuğuna rağmen sınırlı alanlarda kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Kamyonlara yükleme ve kamyonlardan boşaltma, ağır yüklerin mesafe nakliyesi ve çok farklı ürünlerin sipariş toplaması, ERE yolculu akülü transpaletlerle adeta bir çocuk oyuncağına dönüşüyor.

Enerji verimliliği.

ERE yolculu akülü transpaletlerin bileşenlerinin birbiriyle, önceki modellere göre daha iyi eşleşmesini sağladık; böylece sonra nesil ERE ile yüzde 23’e kadar önemli ölçüde daha az enerji tüketimi sağlayabilirsiniz (piyasadaki diğer ürünlerle karşılaştırıldığında). 
Lityum iyon akülerimizden faydalanın: Kısa şarj etme süreleri, bakım gerektirmezlik ve uzun kullanım ömrü; bunlar, geleneksel akülerle kıyaslandığında lityum iyon teknolojisinin sunduğu en önemli avantajlardır.