EJE Akülü Forkliftler

Akülü transpalet

Kalite hakkında ne kadar konuşulsa azdır. EJE akülü transpaletlerin yeni jenerasyonu burada.

Jungheinrich akülü transpaletler, ister depoda, ister sınırlı alana sahip satış alanlarında optimize edilmiş ürün nakliyesi için hiç yorulmayan ve yüksek verimli yardımcılarınızdır. En önemlisi kalite çünkü araçlar en zorlu şartlar altında her zaman güvenilir bir şekilde hizmet sağlamalıdır.

EJE akülü transpaletlerimizin yeni jenerasyonu ile teknoloji öncüsü olarak kalite ve güvenilirlik açısından yeniden standartlar oluşturuyoruz. Ve bunu gerçek bir dünya prömiyeri ile yapıyoruz: EJE 114, 1,4 tona kadar ürün nakliyeleri için kompak güç paketi. Ayrıca Temmuz 2018 tarihinden itibaren yeni EJE 222’nin prömiyeriyle 2 yapı serisinin bir başka aracını piyasaya sunuyoruz.

İkna olmamanız için hiçbir sebep yok: Verimlilik, güvenlik, sağlamlık ve konfor – EJE akülü transpaletlerimiz kalite için gerekli tüm alanlarda puan topluyor.

Content EJE 2

 

Jungheinrich’in en iyi enerji verimliliği: Yüzde 25’e kadar daha az tüketim.

Kalıcı olarak masraflarınızı kısmak için enerji tasarruflu araçlar kaldıraç görevi görür. İster kanıtlanmış kurşun asitli akü ve 2Shifts1Charge garantisi ile olsun isterse de en modern lityum iyon teknolojisi ile – şimdi tüm Jungheinrich istif araçları için mevcuttur. Her iki seçenekte çok vardiyalı işletimde yorulmadan kullanılmak için mükemmeldir.

Güçlü AC teknolojileri ile yeni EJE akülü transpaletler yüzde 14 (EJE 116), yüzde 23 (EJE 120) ve hatta yüzde 25’lik (EJE 118) verimlilik artışını mümkün kılar.

Fakat verimlilik Jungheinrich için enerji konusundan çok daha fazlasıdır. Çünkü işi kolaylaştıran her şey sonuçta depodaki verimliliği artırır, masrafları kısar ve işlem performansını artırır.

 
Jungheinrich lityum iyon teknolojisi ile rakiplerinize fark atarsınız: % 20’ye kadar daha az enerji tüketiminde maksimum performans. Üç kat daha fazla kullanım ömrü. Aşırı kısa şarj süreleri. Bakım gerektirmez. Filonuzun TCO’sunu önemli ölçüde daha düşük işletme maliyetleri ile düşürün.

 

Content EJE 5Baştan aşağı güvenlik odaklı.

Çalışanlarınızın güvenliği bizim için en önemli odak noktasıdır. Akülü transpaletler, ayak koruması için büyük öneme sahiptir.

Araçların hızlı ve çevik hareket etmeleri gerektiği kadar, aniden durmaları da gerekmektedir.

Bu çerçevede uzun süreli kumanda kolu güvenliği, 4 adımlı sürüş koruması ile sağlanır. Kumanda kolunun eğimine bağlı olarak sürüş hızı uyarlanır veya araç otomatik olarak durur.

En zorlu koşullar için üretilmiştir.

Bir akülü transpalet, sürekli değişen kullanıcılar için koşulsuz olarak çalışır durumda olmalıdır. Bu nedenle daha da önemlisi, EJE araçlarımızın sağlamlığı ve güvenilirliğidir.

Büyük boyutlardaki çelik şasilerden güçlü üç fazlı akım motoru gibi teknik bileşenlere kadar, Jungheinrich tarafından geliştirilen ve üretilen her bir detay, en yüksek kalite standartlarını karşılar. Kazanılmış olan sertifikalar, Jungheinrich tesislerinde çok yüksek üretim kalitesini düzenli olarak doğrular.

Buna ek olarak ürün yönetimimiz, ürünlerimizin uzun ömürlü olmalarını ve güvenilir kullanılabilirliklerini sürekli olarak kontrol eder. Uzun vadeli değerlendirmelerde, araçlarımızın kullanımı ve kapasite kullanımı yakından takip edilmekte ve kalite ile ilgili bulgular, yeni ürünlerin gelişim sürecine kadar uzanmaktadır.

 

Yenileyici çözümden sonra her zamankinden daha çevik.

Akülü transpaletlerde kullanım kolaylığı büyük önem taşır. Çünkü kısa bir talimattan sonra kullanıcılar tarafından sezgisel ve güvenli bir şekilde hareket ettirilebilmelidirler.

Piyasadaki en düşük ön yapı ölçüsü ile EJE akülü transpaletler, en dar alanlarda bile hızlıdırlar ve kolay bir şekilde manevra edilebilir. Güçlü AC teknolojisi kullanıcıya sürüş yönünü değiştirirken rahat çalışma ve yüksek esneklik sağlar.

Yapı serisine bağlı olarak 1,4 ila 3,5 ton ağırlığa sahip yükler, orta mesafelerde taşınabilir. Çok sayıda ilave seçenek sayesinde EJE akülü transpaletleri de isteğinize göre özelleştirebilirsiniz: örneğin isteğe bağlı giriş tablaları enine palet girişini kolaylaştırır.